Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Дружина Віктора Павліка розповіла про обов’язки у вихованні сина: чим займаються вони з чоловіком

14:23, 10.09.2021

 друкувати

закрити
8327_3d9nsju2aozey3iscksqzcom0jwzhezpmmcdmpty.jpeg (32. Kb)

У червні відоме українське подружжя Віктора Павліка та Катерини Реп‘яхової стали батьками. Вони вже три місяці є цьому статусі та радіють сину Михайлику.

У своєму Інстаграм молода матуся активно розповідає про свій новий досвід та радує фанатів публікаціями.

Катерина опублікувала фото з нової фотосесії, де позувала зі своїми чоловіками. У кадрі жінка постала у сукні з квітковим принтом на оголеними руками. Поруч з нею стояв Віктор у футболці і разом подружжя обіймало сина, обличчя якого приховали та притиснули до моїх грудей. Хлопчика одягли у білу кофтинку та жовті штанці.

Також Реп’яхова розповіла і про обов’язки по вихованню сина. Вона зізналась, що батько, незважаючи на свою зайнятість, також опікується Михайликом.

"Віктор Франкович купає Мішу і піклуватися про те, щоб мама Михайлика не була голодна, їздить за різними покупками, грає з Мішею, коли мамі потрібен відпочинок або потрібно попрацювати. Ну а на мамі все інше 😅", - додала вона.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Катя Павлик (Репяхова) (@repyahovakate)


Опубліковано 14:23, 10.09.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/39783druzhina-viktora-pavlika-rozpovila-pro-obovyazki-u-vihovanni-sina-chim-zaimayutsya-voni-z-cholovikom.html

 друкувати

закрити