Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Анатолій Анатоліч шокував подарунком вагітній дружині

00:00, 16.07.2021

 друкувати

закрити
2733_24546513.jpg (54.79 Kb)

Відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч та його дружина Юлія зовсім скоро втретє стануть батьками. Пара вже виховує двох доньок - Алісу та Лоліту. Зараз у пари має народитись син.

Чоловік був дуже радий такій новині та з нетерпінням чекає народження малюка. Тому він не шкодує подарунків для своєї коханої. Проте новим презентом Анатолій шокував усіх.

У Інстаграм ведучий опублікував фото, де його дружина позує на тлі розкішного білого авто марки "Гелегдваген". Світлину шоумен підписав так: "Гелендваген, тому, що син. А білий, тому, що для моєї Юли. Ми в пологовий будинок завжди на своїй машині їздимо, в цей раз не виняток. Ще тиждень і ми багатодітні батьки".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Анатолій Анатоліч (@anatoliyanatolich)Юлія на своїй сторінці поділилась емоціями від такого сюрпризу. Вона розповіла, що не знає як чоловіку вдається її дивувати і вона дуже цінує його вчинки.
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ЮЛА (@yulattt)


Фанати у захваті від такого подарунку та пишуть багато приємних компліментів парі.

Опубліковано 00:00, 16.07.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/39189anatolii-anatolich-shokuvav-podarunkom-vagitnii-druzhini.html

 друкувати

закрити